O Jartom Magazyny i hale produkcyjne III Konferencja JARTOM

 

 
Dołącz, bo warto
 
Celem Konferencji Specjalistów Logistyki jest przedstawienie roli logistyka jako doradcy lub decydenta w podejmowaniu kluczowych, wysokobudżetowych decyzji, w bardzo szybko zmieniającym się niepewnym otoczeniu technologicznym, prawnym i demograficznym. Gwałtownie zmieniające się zachowania konsumentów, nowe formy robienia zakupów, zmiana stosunku do pracy, miejsca zamieszkania, nowe technologie powodują, że zostają naruszone najtrwalsze wydawałoby się zasady, w tym metody inwestowania w nieruchomości, sprzęt, pojazdy, czy oprogramowanie. To często od wizji, wiedzy i umiejętności przewidywania logistyka zależy sukces przedsiębiorstwa.

Konferencja Specjalistów Logistyki będzie zrealizowana w formie case studies, czyli analizy pojedynczych, rzeczywistych przypadków. Specjaliści przedstawią swoje "gorące", sprawdzone pomysły warte skopiowania, jak i potencjalne błędy, których należy unikać. Zostań, więc Uczestnikiem Konferencji, wykorzystaj zmieniające się otoczenie dla swoich korzyści.

Jeżeli natomiast uważasz, że masz nowoczesny produkt lub usługę i chcesz przedstawić ją uczestnikom Konferencji przejdź do sekcji Pakiety sponsorskie i powierzchnie wystawiennicze.

Organizator Konferencji - JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to wiodąca firma doradcza o ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości magazynowych.

Od 1992 roku specjalizujemy się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Wszyscy nasi doradcy to prawdziwi profesjonaliści, z niezbędną wiedzą i doświadczeniem - pomogą w negocjacjach, sprostają każdym proceduralnym i formalnym wyzwaniom.

Doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy w finalizacji transakcji a w naszej ofercie znajdziesz magazyny dla różnych dziedzin przemysłu, produkcji czy handlu.


 
PARTNERZY KONFERENCJI

 
Zostań Partnerem Zobacz program Zdobądź biletUDZIAŁ POTWIERDZILI


 
PARTNERZY POPRZEDNIEJ EDYCJI

 
Zostań Partnerem Zobacz program Zdobądź bilet
KLIENCI JARTOM REAL ESTATE

Jesteś, byłeś lub chcesz być Klientem JARTOM? Zaproszenie do udziału w Konferencji szczególnie kierujemy do Ciebie. Referencje otrzymaliśmy od: 
Zobacz więcej